ב
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
רכבל
האטרקציות בסביבה של הבקתות 
כאשר נוסעים לנוח בצימרים, חשוב לזכור שלעיתים נמאס לשבת בתוך בית סגור, כמה שהוא לא יפה ובלתי רגיל. לאחר קצת מנוחת בטן-גב כל אחד צריך גם מנוחה מסוג שונה, מנוחה הכוללת גילויים חדשים, צורך להזיז את הגוף, ללכת ברגל. היופי שבישראל הינו, שלמרות שהיא כל כך קטנה, יש בה המון מהכול, לכן בכל מושב ויישוב ניתן למצוא דברים מרתקים, אתרים היסטוריים ואפשרויות רבות לבידור ובילוי מהנה ומפרה. יישוב יערה אינו יוצא מן הכלל מבחינה זו. יש בו פרטים היסטוריים כגון מערת קשת עם תצפית נוף לעבר ראש הנקרה, תענוג אמיתי לכל חובבי הטובע והתצפיות.
מ
א
טלפון: 0
כתובת: ש
טיולי אופניים למשפחות
א
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
נוף מרהיב
מ
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
טיולי ריינגרים

אטרקציות

רכיבה על סוסים
חוות יערה. רכיבה חווייתית עם נופים מרהיבים במהלך הטיול. 
טלפון: 4
כתובת: א
רכיבה על סוסים
ס
מ
טלפון: 5
כתובת: מ
צוקים מרהיבים
ב
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
חופים יפים
מלבד הדברים ה"טבעיים" שעלולים לעייף חלק מאיתנו, ביערה יש גם מסעדות רבות ומגוונות, שבהם תוכלו לחוש היטב את ההבדל בניהול עסקי אוכל בעיר הגדולה לעומת מושבים קטנים כאלה. ואם יימאס לכם מהמושב עצמן – זו לא בעיה! סמוך לאותו אזור יש מקומות מרתקים לא פחות  - עכו העתיקה, טרק ים, גן החיות חי פארק שבקריית מוצקין, הטאבון הצ'רקסי בכפר כמא, אגם מונופורט ואינספור מקומות אחרים שספק אם הייתם מגיעים אליהם בחיי היומיום שלכם. צפון הארץ בכלל ואזור הגליל בפרט מלא באטרקציות ומקומות בילוי הדורשים סביבה טבעית נרחבת וגם אנשים מסורים שיטפלו באטרקציות אלה יום ביומו, יפגשו את המבקרים ויעניקו להם תחושה של חוויה אמיתית.

אם כך, היופי שבמנוחה בצימרים הוא העובדה שזה לא מגביל אתכם לרביצה בצימר במשך כל היום, אלה גם מאפשר להיחשף למקומות ודברים חדשים ולהעשיר אתכם מכל הבחינות. זו גם הזדמנות מצוינת לגלות יותר על המדינה שלנו, לתור אותה, מה שלא מתאפשר בחיים הרגילים שלנו.
מ
א
טלפון: 0
כתובת: י
טיולי שייט
א
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
אתרים קדושים
מ
ב
טלפון: 0
כתובת: ה
נחלים
מ
מ
טלפון: 4
כתובת: א
טיולי גיפים
ס
מ
טלפון: 0
כתובת: ה
פארקים יפים

דף הביתאטרקציות

 
חפשו אותנו
כתובת
מושב יערה שכ' נוף יערה
פקס
04-9807447
דוא"ל
019bzl@gmail.com
טלפון
050-8388118  |  050-8388119
צרו קשר
להגעה באמצעות
לוגו בין זריחה לשקיעה
© כל הזכויות שמורות לבין זריחה לשקיעה